Fizjo-Beauty Natalia Dziubińska

Rytuał na twarz

RYTUAŁ NA TWARZ - SEKRET MŁODOŚCI

R Y T U A Ł N A T W A R Z

Jest to wieloetapowy zabieg na twarz pozwalający na TURBO odżywienie skóry twarzy dzięki aktywnym biopeptydom, które mają działanie regeneracyjne, odżywcze i pielęgnacyjne w jednym. Jest to idealny zabieg dla Pań, które nie mają czasu na długie wizyty w gabinetach. Zabieg ten można nazwać również BANKIETOWYM z uwagi na to, iż już po JEDNYM zabiegu efekty są spektakularne więc idealnie sprawdza się przed ważną imprezą.

Rytuał ten rozpoczynamy peelingiem chemicznym, który niweluje martwy naskórek i pozwala na głębszą absorpcję składników aktywnych pozostałych ampułek . Następnie wykonywany jest masaż Kobido – jeden z najprzyjemniejszych masaży twarzy, który zmniejszy napięcie mięśniowe – wygładzając tym samym powstałe zmarszczki oraz zadziała antyoksydacyjnie nadając twarzy świeży i zdrowy wygląd. Kolejnym krokiem jest nałożenie koktajlu z aktywnymi peptydami, na który nakładamy maskę dopasowaną do potrzeb cery aby ją odżywić i odpowiednio pielęgnować.

Pozwól sobie na chwilę relaksu i odprężenia w blasku świec przy pięknej relaksacyjnej muzyce, która da ukojenie zarówno dla ciała jak i umysłu.