Fizjo-Beauty Natalia Dziubińska

O mnie

FIZJO-BEAUTY NATALIA DZIUBIŃSKA

F I Z J O - B E A U T Y

Nazywam się Natalia Dziubińska, jestem fizjoterapeutą z siedmioletnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Moja praca jest moją pasją. Moim pacjentom pomagam w utrzymaniu zdrowego i świadomego trybu życia. Prowadzę terapie związane z bruksizmem, wadami postawy, zmianami zwyrodnieniowymi, przygotowuję pacjentów do zabiegów operacyjnych jak i przywracam do sprawności tuż po nich.

Dziedzina beauty jak i odnowy biologicznej nigdy nie była mi obca, z wielką radością od kilku lat dbam również o Wasze sylwetki i z dumą przyglądam się Waszym przemianom.

Dzięki zabiegom z zakresu kosmetologii pomogę pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, przywrócę elastyczność waszej skórze i zniweluję rozstępy. Od niedawna pokochałam sferę facemodelingu, która nie przestaje mnie intrygować, dlatego też ukończyłam kurs masażu Kobido i nieustannie pogłębiam swą wiedzę w tej dziedzinie.

Przywrócę Waszym twarzom piękno i młodość bez konieczności wykonywania zabiegów inwazyjnych lub wydłużę efekt tych, które zostały już wykonane. Więcej na temat terapii oraz zabiegów dowiesz się wchodząc w odpowiednią zakładkę lub kontaktując się bezpośrednio ze mną. Zapraszam do kontaktu, rozmowa nic nie kosztuje:)