Fizjo-Beauty Natalia Dziubińska

Fala radiowa

FALA RADIOWA

F A L A R A D I O W A

Fala radiowa – wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości fale elektryczne zamieniane są na fale elektromagnetyczne, które docierają do tkanek gdzie następuje ich przegrzanie.

Fale radiowe stymulują tkanki powierzchniowe oraz te głębiej położone. Poprawiają dotlenienie i odżywienie tkanek oraz mikrocyrkulację. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych co powoduje ich obkurczanie i poprawia ich napięcie dzięki czemu są stymulowane do intensywnej regeneracji ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dając tym samym efekt dając tym samym efekt zmniejszenia widoczności zmarszczek, poprawę gęstości i elastyczności skóry, poprawia się owal twarzy i koloryt skóry.

Dodatkowo fale radiowe są wyposażone w laser biostymulujący mający za zadanie pobudzenie fizjologicznych procesów naprawczych polegających na przebudowie komórek i tkanek. Dodatkowo poprawia ich dotlenienie i odżywienie, zwiększa syntezę białek w tym kolagenu i elastyny oraz zmniejsza obrzęki występujące na twarzy.